המלצות ההורים

גן מסיבת גן אצל תמי

יאנ 11, 2019 | מאת שירלי ושלומי קמיל אטש

הגננת הכי מדהימה שיש. גן חם עוטף עם המון אהבה ואכפתיות. הגדולים שלי היו אצלה ועכשיו הקטן שלי. ממליצה בחוםםםםםם

יאנ 31, 2018 | מאת Alexandra Weisman Yuldashev

צוות חם ומדהים ❤️הבת הקטנה שלי פשוט פורחת בזכות הצוות המקסים.

אוג 04, 2017 | מאת Sharon Rubinstein

We were with Tami's gan for 2 years. Tami, Allison, Zahava and Claudia are four of the warmest, kindest most loving teachers I could have hoped for. We received updates and pictures regularly, and really appreciated the open communication with the whole staff. They truly became part of our family. While my daughter is moving on to a new gan this year, I can highly and happily recommend this as the best choice for a first gan for any child. **We will miss you!**

יונ 08, 2017 | מאת Revital Lev Ary Georgi

זאת שנה שלישית בגן ואנחנו מאוד מרוצים. היחס של תמי והצוות חם ואוהב ואכפתי. ממליצה בחום.

יונ 06, 2017 | מאת Galit Shachar Swisa

תמי יקרה, גננת אהובה שלנו, אין דרך להביע את תודתנו על תקופה ארוכה יש לומר , שבה עטפת באהבה את בנותינו, אין טובה ממך !!! את והצוות המדהים בגן מוכיח לאורך שנים, שאם אוהבים ומחבקים ילד השמים הם הגבול.. אוהבים אתכן כל כך �������

מאי 17, 2017 | מאת Hen Dana Gelman

הבת שלי שנה שנייה בגן ואני מאוד מרוצה מהיחס החם, האיכפתיות, ההקשבה. תמי והמטפלות בגן מדהימות! הבת שלי רצה לגן כל בוקר! ממליצה בחום על ״מסיבת גן אצל תמי״!

מאי 14, 2017 | מאת Udi Lipkin

הבת שלנו היתה אצל תמי בגן שנתיים וחצי והיינו משאירים אותה שם עוד אם היה אפשר. הילדה התפתחה ופרחה שם מתינוקת לילדה באהבה וחינוך חסרי פשרות. כיף להגיע לגן ולראות כמה הגננת אוהבת את הילדה שלך, גם אחרי שנתיים. מכירה את האישיות שלה ובעלת סבלנות אין סופית גם שאתה חושב שאתה היית משתגע, היא קולית ומבינה, גם את הילדים וגם את ההורים (טריים ולחוצים, כמו גם מנוסים).

מאי 12, 2017 | מאת Einat Cohen Moshayof

אין דברים כאלה!!!! גננת בחסד. גן הילדים הכי טוב ברמת גן. נקודה.

אוק 10, 2016 | מאת חן גלמן

תמי, אליסון, קלאודיה וזהבה המדהימות,
תודה על האכפתיות, הסובלנות והחום שאתן מעניקות לילדים.
נויה באה כל יום עם חיוך לגן ואני רגועה שהיא בידיים טובות!
אין עליכן ....

מרץ 21, 2016 | מאת דנה סרוסי

תמי וצוות הגן המדהימות, תודה רבה!
מעבר לעובדה שאור מאושר בכל בוקר להגיע לגן ואמא שלו שקטה ורגועה בלכתה, יש ממש הרגשה של משפחה, הפעילויות בהם משלבים את ההורים ונותנים לנו הצצה ליום יום של הגן, מופלאות בעיני. האכפתיות שלך תמי בראש ובראשונה ושל כל הצוות כלפי הילדים היא ניכרת, כמובן תשומת לב לפרטים ולכל בקשה שלא תהיה קטנה כגדולה, פשוט אין מילים!
אגב אני זוכרת את היום שרק באתי להתרשם מהגן נכנסתי וריח הבישול מהמטבח גרם לי להתאהב ואיזה כייף שאור כאן!!!
תודה לך תמי ולצוות המופלא - זהבה, אליסון וקלאודיה ❤

פבר 23, 2016 | מאת זהבית עקירב גלר פסיכותרפיה

תמי היקרה ! וכמובן צוות הסייעות אליסון, זהבה וקלאודיה. זו הבת השניה שנמצאת אצלך. אני שמחה שהכרנו וזכינו למעבר ראשון ומסגרת ראשונה מהבית לעולם הגדול במחיצתך ומחיצתכם. תמי את אחת ויחידה. ניכרת בך האהבה והחום האנושי כלפי הילדים, לצד מקצועיות ורצינות, עם תכנים מושקעים. אורי שלנו בשנה שעברה והשנה אופירי מגיעה בשמחה ולא מפסיקה לזמזם שירים ותכנים מהגן.
אוהבים אותך. משפחת גלר. זהבית, אורן, אורי, אופיר

מרץ 18, 2015 | מאת גלית סויסה שחר

תמי היקרה שלנו, לפני יותר משנה שלחנו את בתנו אריאל לגן, מלאי התרגשות וחששות. היום אנחנו רוצים להודות לך, בראש ובראשונה, על טוב ליבך ועל הרחמונות שבך, מה שהופך אותך לגננת אחת ויחידה.
הגן בהנהגתך וצוות הסייעות הנפלא משלב יחד כיף גדול לילדים תוך הכנסת תכנים חינוכיים - יישר כוח על כך!!!
אריאל מתרגשת בכל יום ללכת וגן ובימים שאינה מגיעה, היא ממש מאוכזבת וזה הניצחון הגדול שלך, עליו את עומלת בכל יום.
אוהבים אותך משפחת סויסה כולה.

מרץ 17, 2015 | מאת גלית סויסה שחר

תמי יקרה שלנו וצוות הסייעות,
אנחנו עדיין זוכרים את היום הראשון של בתנו אריאל בגן, כאילו זה היה אתמול. ההתרגשות שלה ושלנו היתה אדירה והיום במהלך השנה השניה, אנו מרגישים את הצורך להודות מעומק הלב. תמי את אדם מיוחד כל כך, טוב ליבך והרחמנות שלך עומדים ראשונים בסדר העדיפויות שלנו כהורים והופכים אותך לאחת ויחידה. ההנה בגן שלך הם חלק בלתי נפרד מתוכן לימודי עשיר ומגוון. . את מנהיגה צוות נהדר באמונות ליבך וכך יוצרת את מסיבת גן לחממה אמיתית. הנצחון שלך הוא: שכשאנו אומרים לאריאל שהיא מחר לא הולכת לגן, היא פורצת בבכי וכל מילה נוספת מיותרת .. אוהבים ומודים על שנה מדהימה.

יאנ 26, 2015 | מאת יוזר בדיקות מנהל

תמי
אומרים עליי שאני אמא היסטרית, במשך שנתיים לא נתנו לאף אדם לשמור על עמית כי סמכתי רק על עצמי. נתתי לעמית את כולי והיא הפכה להיות כל עולמי. ואז בגיל שנתיים החלטתי לרשום אותה לגן. את הדבר היקר בחיי להפקיד בידיים זרות. ומהיום הראשון שראיתי אותך הרגשתי שאני סומכת עלייך בעיניים עצומות. רציתי להודות לך על שהותה בגן כה נפלא ולומר לך שאת גננת מיוחדת . כל ההשקעה והאהבה הגדולה שלך לילדים. האמיתיות , הצניעות,העדינות, הסבלנות האין סופית , האכפתיות, זה שאת תמיד מחייכת, הקול הילדותי שאת עושה לפעמים. כל אלה גורמים להערצה גדולה אלייך ולגן, ואני שמחה שבחרתי בך להיות אמא שנייה לילדתי .
שרית

אוק 28, 2014 | מאת שונית

גן מדהים חם ואוהב וסבלני ואכפתי זו שנה שלישית שלנו בגן ואם לבחור גן זה המקום.